^
Dziś jest: 2020-10-21
Imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza
 
Liczba wejść na stronę:
licznik

Z Życia Naszej Parafii

Ważna informacja!
   Pragniemy z przykrością poinformować, że koronawirus nie ominął także naszej parafii.
 W dniu 12.10 ks. Michał otrzymał pozytywny wynik testu na Covid-19  a po 8 dniach domowego leczenia trafił do szpitala w Busku Zdroju, gdzie Jego stan ulega poprawie.
     Natomiast Ks Proboszcz w ostatnim dniu kwarantanny otrzymał pozytywny wynik i mimo braku objawów ,będzie nadal czyli do 30.10 przebywał na kwarantannie.
 W związku z zaistniałą sytuacją posługa duszpasterską w czasie choroby i izolacji Księzy  będą sprawowowali  księża z dekanatu. 

     Kościół wraz z plebanią został poddany zabiegowi ozonowania (dezynfekcji), aby zapobiec ewentualnemu rozprzestrzenianiu się wirusa. Korzystanie z niego jest więc całkowicie bezpieczne.
Zapraszamy na modlitwę różańcową jak każdego dnia o godz. 17. Przypominamy jednocześnie o konieczności zachowywania dystansu i zasłanianiu ust i nosa!


Zapewniamy wszytkich o naszej modlitewnej pamięci i o nią prosimy!
Duszpasterze

 czytaj więcej... »

XXVI Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w naszej parafii

Jubileusz 50-lecia działalności na rzecz szeroko pojętej kultury obchodzi Jerzy Cygan. Twórca Festiwalu Muzycznego imienia Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju podczas tej edycji wydarzenia świętował swój benefis. Koncert odbył się w naszym kościele.


 czytaj więcej... »

Miechowski Rajd Pielgrzymkowy czytaj więcej... »

VII Pielgrzymka Młodych Diecezji Kieleckiej do Sanktuarium bł. Karoliny Kózkówny pod hasłem: "Trudna miłość. Jak kochać Kościół?"
 czytaj więcej... »

Zmiany Personalne

 czytaj więcej... »

Plon niesiemy plon, Panu Bogu w Dom... Odpust i Dożynki Parafialne 2020

 czytaj więcej... »

Uczciliśmy MB z Góry Karmel

 czytaj więcej... »

Pielgrzymki

 czytaj więcej... »

Wizytacja Kanoniczna

 czytaj więcej... »

Św. Jan Paweł II 1920-2020

 czytaj więcej... »

© 2015 Parafia Rzymskokatolicka Wniebowzięcia NMP w Szańcu
Projekt strony Marcin Pochopień.    Oprogramowanie serwisów www i sklepów internetowych web-market.pl
Aby zapewnić Państwu najlepszą formę prezentacji i możliwość szybkiego złożenia zamówienia na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności